JETFORME

5 Adımda Özel Jet Kiralamanın Ayrıcalıkları

26/10/2016
özel jet kiralamanin ayrıcalıkları

Özel jet ile uçmak çoğu insan için ultra lüks olarak nitelendirilse de başka hiçbir ulaşım yolunda bulamayacağınız ayrıcalıkları olduğu da bir gerçek. Üstelik Jetforme ile artık business class fiyatına özel jette koltuk kiralama fırsatına sahipsiniz. Özel jet kiralamanın size sunduğu ayrıcalıkları sizler için bir araya getirdik.

1- Zamandan Tasarruf


Özel jet’in size kazandırdığı zaman en önemli avantajlarından biridir. Programınıza göre yalnızca birkaç saat içerisinde jetiniz kullanımınıza hazır olacaktır. Hava alanına kalkıştan birkaç dakika önce gelmeniz yeterli. Üstelik özel Jet terminalinde yapılan karşılamanın ardından, varsa bagajınız teslim alınır; siz terminaldeki VIP Lounge’ta dinlenirken, yer hizmetleri personeli tarafından pasaport ve gümrük işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanır. İşlemlerinizin tamamlanmasının ardından sizi bekleyen VIP apron aracı ile uçağa transferiniz sağlanır. Böylece yerde geçirdiğiniz süre azalır. Size yalnızca uçuşun keyfini çıkarmak kalır.

2- Konfor


Airbus Corporate Jets Pazarlama Direktörü David Velupillai’nin de dediği gibi: Havayolu firmaları için birer koltuk numarasından ibaretiz ancak bir özel jette her birimiz birer VIP’yiz.
Özel jet kiralama ile hava alanına adım attığınız andan itibaren yolculuğunuz tamamlanana kadar size özel personeliniz dilediğiniz her an yanınızda konforunuz için çalışıyor olacaktır. Pasaport ve gümrük işlemlerinden, uçuş sırasındaki ikramlara kadar yolculuğunuz için gerekli olan her şey sizin için düşünülür. 


3- Mahremiyet


Tatil yolculuğunuz sırasında sevdikleriniz ile baş başa kalabilir ya da katılacağınız önemli toplantı öncesi, dikkatinizi dağıtacak hiçbir unsur olmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz ve özel görüşmelerinizi first class da dahi bulamayacağınız bir güvende gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Amerika’da bulunan Milli Ekonomi Havacılık Derneğinin (NBAA) yaptığı bir araştırmada jet yolcuları ofiste çalışmaya kıyasla jette yolculuk sırasında %20 daha verimli çalıştıklarını belirtmişlerdir. Araştırma dahilinde hava yolu firması ile uçanların ise verimliliğinin %40 oranında düştüğü belirtiliyor.

4- Esneklik


Özel jet kiralama ile havayollarının belirlediği saatlerde değil, dilediğiniz zaman yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Jetforme’nin sizlere sunmuş olduğu Uçuş Yaratma opsiyonu ile yolculuk etmek istediğiniz havaalanlarını seçerek bir “Bekleyen Uçuş” oluşturabilir, bu yolculuk için belirlediğiniz minimum veya maksimum yolcu sayısı tamamlandığında dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere özel jetinizle makul fiyatlara yolculuk edebilirsiniz.

5- Networkünüzü Genişletme İmkanı


Jetforme’nin sunmuş olduğu özel jette koltuk kiralama hizmeti ile sanat ve iş dünyasından başarılı isimlerle birlikte yolculuk ederek sosyal ağınızı genişletme imkanını da yakalarsınız.

Türkiye’nin yeni nesil jet kiralama ve jet yolculuğu paylaşım platformu Jetforme ile artık konforunuzdan ödün vermeden uygun fiyatlara özel jet kiralayabilir ya da daha önceden oluşturulmuş destinasyonlarda yalnızca koltuk kiralayabilirsiniz.
Özel jet ile uçmanın fazla maliyetli olduğunu düşünebilirsiniz ancak maliyeti arkadaş, iş arkadaşları, aile ile paylaşabilir ya da Türkiye’de ilk defa özel jette koltuk kiralama hizmeti sunan Jetforme ile business class fiyatına özel jet deneyiminden faydalanabilirsiniz.