JETFORME

Yeni Nesil Jet Kiralama & Uçuş Yolculuğu Paylaşım Platformu

Özel Jet Nasıl Kiralanır

JETFORME, kişiye özel uçuş imkanı sunarak yolcular ile özel jet sahiplerini buluşturan yeni nesil bir jet kiralama ve jet yolculuğu paylaşma platformudur. Kullanıcılarına sağladığı özel jet tahsisi ve özel jet sahipleri için yolculuk paylaşma imkanı ile “First class” üzerinde bir deneyimi uygun koşullarda sağlama fırsatı yaratır.

JETFORME, size sunduğu “First Class”ın ötesinde yolculuk deneyimi ile dünyaca ünlü isimlerin kullandığı özel jet terminallerini en uygun koşullarda tahsis eder. Pasaport işlemlerinizi çok kısa bir sürede tamamlamanızı, kalabalığa karışmadan, gürültü kirliliğine maruz kalmadan uçuş keyfinizi başlatmanızı sağlar.

1. UÇUŞ YARAT

Seyahat etmek istediğiniz havalimanı bilgisi ile zaman ve koltuk sayılarını belirlemenizin ardından uçuş yaratabilir ve uçuşun koltuklarını paylaşıma açabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde ise uçuşu kapatarak yolculuğunuzu ‘size özel’ gerçekleştirebilirsiniz.

1.1 Yolcu

JETFORME ile yolculuk etmek istediğiniz havaalanlarını seçerek bir “Bekleyen Uçuş” oluşturabilir, bu yolculuk için belirlediğiniz minimum veya maksimum yolcu sayısı tamamlandığında dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere özel jetinizle makul fiyatlara yolculuk edebilirsiniz.

Özel Jet Kiralama Ekranı

1.2 Jet Sahibi

Yaratacağınız uçuş ile jetinizi seçkin yolculara kiralayabilir ya da koltuk bazında yolculuğunuzu paylaşabilirsiniz. Bunun için sisteme giriş yapıp lokasyon, zaman ve koltuk sayılarını belirlemenizin ardından jetinizin görsellerini yükleyerek uçuş yaratabilirsiniz. Uçuşunuz, sistem onayının ardından garantili uçuşlar listesinde yer alacaktır.

Özel Jet Kiraya Verme Ekranı

2. Uçuşa Katıl

JETFORME'de “First Class”ın ötesinde yolculuk deneyimini yaşamak için daha önceden yaratılmış olan bir uçuşa katılabilirsiniz. Sistemde uçuşun gerçekleşebilmesi için kaç koltuk daha alınması gerektiği belirtilmiştir. Arzu ederseniz kalan tüm koltukları da alıp, uçuşu kapatarak, uçuşun anında garantilenmesini sağlayabilirsiniz.

Özel Jet Bileti Alma Ekranı

Bunun için yapmanız gereken tek şey, seçiminize göre karşınıza gelen formu eksiksiz şekilde doldurmak!

Yolcu Bilgisi form ekranı

3. ÖDEME

Uçuş yaratımları ve katılımlar için uçuşlardan önce provizyon alınarak uçuş gerçekleşeceği takdirde ücret tahsil edilir.

Özel Jet Kiralama Ödeme Ekranı

Uçuşunuzda yerinizi almanız için son bir adım kaldı.
Ödeme için gerekli bilgileri girdiğinizde tarafınızdan provizyon alınacak, uçuşunuz gerçekleştiğinde uçuş ücreti tahsil edilecektir. Uçuşunuzun belirlenen minimum yolcu sayısına ulaşmaması durumunda ise tarafınızdan alınan provizyon iade edilecektir.

Detaylı bilgi için lütfen Kullanım Koşulları ve Şartlar bölümüne bakınız.Kendine uygun uçuş ara.