FİLO

 

HİZMETLERİMİZ

 

Jetforme sizi portföyündeki 1.000’in üzerindeki özel jet ile buluşturarak en doğru çözüm ve maliyet önerisiyle sizi istediğiniz havalimanından dilediğiniz havalimanına ulaştırır.

 

Profesyonel ekibi ile tüm uçuş güvenliği sağlanmış özel jetler ile en doğru hizmeti vermek için 7/24 hazırdır.

 

Hava taxi  - yolcu taşıma ve Hava Ambulans hizmetleriyle her kategoride geniş özel jet ağı ile sürekli yanınızdadır.

 

-Özel Uçak kiralama;

 

JETFORME, Yurt içi ve yurtdışında en iyi fiyat garantisi ile Hafif (Light Jet), Orta  (Midsize Jet), Büyük  (Heavy Jet) kiralama hizmeti vermektedir.

 

-Hava Ambulans kiralama;

 

JETFORME, yurt içi veya yurt dışı uçuşlar için, yoğun bakım donanımlı, medical ekibi bulunan, özel ambulans uçaklar ile hızlı ve güvenli bir yolculuk için, ambulans uçak kiralama hizmeti vermektedir.

 

-Kargo uçağı kiralama;

 

JETFORME, farklı birçok sektörde hizmet veren firmaların büyük ölçekte ki ekipmanlarının yurt içi veya yurt dışı lokasyonlara taşınması için kargo uçağı kiralama hizmeti vermektedir.

 

-Deniz Uçağı kiralama;

 

JETFORME, havalimanı bulunmayan, deniz veya göl kıyısındaki bölgelere seyahat ihtiyacı olan yolcuları için deniz uçağı kiralama hizmeti vermektedir.

 

-Helikopter Kiralama;

 

JETFORME, kısa mesafeli uçuşlar, havaalanı ve şehiri içi transferler, özel organizasyonlar için helikopter turları talepleri için helikopter kiralama hizmeti vermektedir.

 

JETFORME BLOK SAAT PROGRAMI

 

JETFORME, yılda 50 saatten fazla uçan özel müşterileri için ayrıcalıklı özel bir blok saat programı tasarlamıştır. Blok saat satın alan müşterilerimiz diledikleri tüm uçaklarda öncelik kazanmakta ve daha uygun fiyatlarda uçmaktadır. Blok saat programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve ayrıcalıklar ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

 

JET SAHİBİ PROGRAMI

 

JETFORME, Özel jet işletmelerine şirket uçuşları dışında ticari uçuş potansiyeli oluşturup,  jet işletmelerine çözüm ortaklığı sunmaktadır. Özel jet işletmeleri ile Blok saat anlaşmalar sağlayıp, işletmenin ticari uçuş departmanı görevini üstlenmektedir.

 

HAKKIMIZDA

 

JETFORME 2016 yılında faaliyete geçmiş olup, güvenilirliği ile sektörün önde gelen Özel Jet Kiralama şirketlerindendir, bununla birlikte Özel jet sahipleri ile yolcuları buluşturan Türkiye ve avrupanın ilk online platformudur. Portföyünde bulunan, yurt içi ve yurtdışında konuşlandırılmış VIP hava araçları ile dünya çapında üst düzey, güvenli ve maksimum konforlu VIP seyahat çözümleri ve hava ambulans uçuşları gerçekleştirmektedir.

Neden JETFORME?

 

JETFORME kurmuş olduğu uluslar arası iş jeti ağı ile VIP müşterilerine, talepleri ve bütçeleri çerçevesinde 1,000’in üzerinde Özel jet portföyü içinden sizlere mümkün olan en iyi seçeneği hizmetinize sunmaktadır.

 

JETFORME acil iş seyahatlerine herhangi bir tarife gözetmeksizin istenilen rota doğrultusunda en hızlı şekilde uçuşunuzu planlamaktadır.

 

JETFORME tecrübeli kadrosu ile uçuş öncesi ve esnasında bütün planlamayı 7/24 takip etmektedir ve uçuşun kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

JETFORME sunmuş olduğu koltuk bazında Özel jet paylaşım platformu ile müşterilerine ve Uçak sahiplerine alternatif çözümler sunmaktadır.

DENEYİMLİ EKİP

 

EN İYİ FİYAT

24/7 DESTEK

İLETİŞİM

ADRES;

Eski Büyükdere Cad. No:9/78

İz Plaza Giz Giriş Kat

Maslak Sarıyer - İstanbul / Türkiye

TELEFON;

+90 212 329 79 19

+90 850 532 79 19 (Çağrı merkezi)

 

Required

Required

Required

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız iletildi

Required

Required

Required